1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Podnikatelský úvěr pro začátečníky i dlouholeté řemeslníky

Redakční výběr

Finanční pomoc snadno a rychle, efektivní řešení pro situace, kdy je nutné zaplatit co nejdříve za nové zboží nebo odběr energií. Bez zvědavých otázek, zato opravdu bleskově a s minimem nutných formalit. Přesně taková může být půjčka určená podnikatelům, ke které je zapotřebí vlastně jedno jediné. Prokázat, že máte IČ, tedy jinak řečeno, že jste aktivním podnikatelem. Dalšími podmínkami pak je bankovní účet nebo telefon a email, tedy věci, bez nichž se v dnešní době OSVČ opravdu v žádném případě neobejde!

Až dvacet tisíc naprosto na cokoliv

Jak velký obnos si vlastně můžete půjčit? Maximální suma činí dvacet tisíc korun, minimální pak pět tisíc. Vybere si tedy každý, ať už jsou ve hře složenky za mobilní paušály nebo různorodé vybavení pro kancelář. Podnikatelský úvěr nabízí dobu splatnosti v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů, kdy si každý žadatel může vybrat, která varianta mu bude nejvíce vyhovovat. Maximální svoboda a minimální administrativa, i o tom je půjčka, co prospěje (nejen) do začátku všem OSVČ. Bez ohledu na to, jestli začínají nebo už je jejich jméno na trhu opravdu dobře známé. A samozřejmě také zcela bez ohledu na konkrétní obor působnosti. Jaké jsou hlavní výhody této půjčky?

  • Bezúčelový charakter. Komu by se chtělo něco zdlouhavě vysvětlovat, když to není nutné, že?
  • Diskrétnost. Když vše podstatné vyřešíte přes internet, o půjčce se nemusí nikdo dozvědět.
  • Jednoduchost. Vyplníte jen krátký kontaktní formulář, což je záležitostí několika málo minut.

Nabídka platí pro všechny podnikatele

Jsou tu nějaké další podmínky? Nikoliv, půjčka pro OSVČ není omezena například délkou registrace živnosti, nezáleží ani na konkrétním oboru, ve kterém žadatel podniká. Může jít i o úplného nováčka mezi těmi, kteří se rozhodli opustit řady zaměstnanců a snaží se naplno prorazit se zajímavým podnikatelským nápadem. 

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články