1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Dřevěné komody nikdy nezestárnou a nezmizí z interiéru domácností!

Redakční výběr

Dřevo jako takové je podle spousty kutilů i řemeslníků tím nejvděčnějším materiálem. Již samotná kresba dřeva je pro naprostou většinu lidí nádhernou záležitostí, kterou si přejí mít víceméně na každém centimetru svého života. Dělají se dnes kompletní dřevěná obležení, tapety se vzorem dřeva, dřevěné podlahy a pochopitelně také v neposlední řadě i dřevěný nábytek.

„Staré dobré“ dřevěné komody nikdy nezklamou!

Dřevěné komody jsou snad tím nejtradičnějším kusem nábytku, který se kdy v lidských obydlích ukazoval. Dá se opravdu říct, že domy bývaly dříve vybaveny nějakou komodou, než například postelí. A jsou oblíbené dodnes!

I přesto, že moderní trend tíhne spíše k otevřenému prostoru v podobě soustav polic, nebo vestavěným skříním, jsou dřevěné komody stále oblíbené a lidé je do svého interiéru hojně nakupují. Patří totiž mezi nábytek, který prostě nikdy nezklame. Při dobrém provedení jsou velice bytelné a nabízejí spoustu úložného prostoru, přičemž nezabírají ani zdaleka tolik místa, jako jiné druhy nábytku.

Dřevěné komody z masivu jsou krásné a vydrží

Rozhodně všechny již zmíněné parametry platí dvojnásob v případě, kdy se bavíme o komodách, které jsou dokonce dělány z masivu. Masiv znamená opravdu plnohodnotné dřevo. Nejde tak o žádné náhražky, nebo slepované kousky. Pevné opracované dřevo je spojeno naprostým minimem spojů, které jsou mnohem pevnější, než například u překližkových skříní.

Neopakovatelný vzhled dřeva

Dřevěné komody si mnozí jistě pořídí také kvůli tomu, že dřevo je zkrátka ten nejhezčí materiál do interiéru. Komody z masivu navíc slíbí naprostou unikátnost. Není zde žádný tištěný vzor, ani nic podobného. Jen dokonale upravené dřevo, které nechalo na povrch vystoupit svoje letokruhy a neopakovatelný vzor.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články