4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

PRIMky mají nový web

Redakční výběr

Doba, která je pro všechny velmi specifická a pro většinu obchodníků velmi nelehká, má i pozitivní stránky. Firmy byly nuceny přesunout svůj business z kamenných obchodů či butiků na internet. Pro mnohé zákazníky je tedy jednodušší získat informace o svých oblíbených výrobcích. 

Této doby využila i společnost ELTON hodinářská, která je jediným výrobce hodinek značky PRIM a spustila nový web, který je modernější a více zohledňuje uživatelské preference návštěvníků. Nejčastěji návštěvníci vyhledávají informace o konkrétních typech hodinek, historii firmy a v neposlední řadě služby. ELTON svým zákazníkům poskytuje renovace starých modelů, ale také je schopen vyrobit hodinky na míru. Nový web vyniká svou jednoduchostí a intuitivním prohlížením. Krása a unikátnost hodinek PRIM tvoří hlavní pilíř webového designu. Prezentace hodinek je minimalistická bez rušivých elementů. Pro fanoušky značky PRIM je připraven článek o historii a také o výrobě, která je jediná svého druhu v České republice. Vše najdete na staronové adrese www.prim.cz.


I vy potřebujete profesionální webovou prezentaci? Zadejte své požadavky do konfigurátoru a hned budete vědět na kolik vás takový web přijde


- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články