1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Bez pracovních rukavic se do žádné práce nepouštějte

Redakční výběr

Používání pracovních rukavic se v dnešní době stalo naštěstí samozřejmostí. Pracovní rukavice používáme nejen v zaměstnání, ale i při práci kolem domu, na zahrádce nebo při drobných opravách v garáži. V prodeji se objevuje množství druhů pracovních rukavic od různých výrobců. Co se týká druhů, mohly by vás zajímat například:

  • latexové pracovní rukavice, které se vyznačují pružností, voděodolností a elastičnosti; 
  • neoprenové pracovní rukavice, které se vyznačují velmi dobrou odolností vůči oděru, teplu, olejům, mazivům a podobně;
  • polyuretanové pracovní rukavice ponechají vašim prstům citlivost – vykazují velmi dobrou elastičnost. 

Velmi žádané jsou rovněž pracovní rukavice odolné teplu, zejména ty, které dokážou ochránit před sálavým teplem do 350 stupňů Celsia. 

Pokud jde o výrobce, rozhodně se vám vyplatí nakupovat pracovní rukavice, ale i pracovní oděvy a pracovní obuv v internetovém obchodě pracovniochrana.cz.

Aby vám nohy dlouho a dobře sloužily

Ochranné pracovní oděvy nejsou pouze doménou mužů, jak se někteří mylně domnívají. Samozřejmě se nevyhýbají ani ženskému pokolení. Kromě dámských pracovních oděvů má pracovniochrana.cz ve své nabídce také dámskou pracovní obuv včetně zdravotní dámské pracovní obuvi. Jedná se zejména o pantofle a nazouváky, které mohou být lehké korkové, gumové nebo perforované s plnou špičkou. Které upřednostníte, záleží jen na vás.

Doplňkový sortiment jak se patří

Internetový obchod pracovniochrana.cz nabízí kromě pracovních oděvů a pracovní obuvi také rozsáhlý další sortiment: pomůcky na ochranu zraku, ochranu hlavy, ochranu sluchu, ochranu dýchacích cest a další ochranné pomůcky. Určitě vás zaujme také sortiment volnočasových oděvů a volnočasové obuvi. Neváhejte, právě teď máte jedinečnou příležitost pořídit na pracovniochrana.cz jedinečné dárky pod stromeček.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články