4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Citrónový olej se hodí do kuchyně milovníků mořských plodů

Redakční výběr

Máte radost, když objevíte recept na další kulinářskou specialitu? Chcete ji potom co nejdříve vyzkoušet, třeba už právě o příštím víkendu? Jistě vás okouzlí olivový olej s příjemným citronovým aroma, které cestovatelům zanedlouho připomene italský jih. Využití je rozmanité, když si dáte rádi tatarák nebo salát z mořských plodů, jste ideální cílová skupina. Chuť a vůně olivového tajemství s trochou citronu se dobře spáruje i s uzeným lososem. A v neposlední řadě, dostanete i stoprocentní bio produkt, protože v oleji jsou rozemlety prvotřídní sicilské citrony.

Nevšední chuť, která osloví i gurmány

Pokud jste ve světové gastronomii jako plavci v mořských vlnách a obojí si užíváte celoročně víc než dost, jistě vás osloví citrónový olej, pocházející z osvědčené italské produkce. Jen olivy a citróny, žádné přidané aroma, chemie sem má skutečný zákaz vstupu. Provoněná jako italské jižní pobřeží, taková je lahvička, na které už mnohé napovídá nápis Botticelli. Takovému umělci se zkrátka musí dát v kuchyni prostor, spokojenost je zaručena. Carpaccio nebo studený salát, na tom záleží spíše až ve druhé řadě. Tento univerzál si poradí s mnoha výzvami. Olivum s.r.o. přináší nahlédnutí nejen do Itálie, ale i mnoha dalších středomořských destinací. Máte oblíbený region pro svou letní dovolenou?

Je úplně jiný než ten ze supermarketu. Extra panenský olivový olej z pečlivě vybraných farem nyní míří na váš stůl. Španělsko, Řecko, ale také Istrie, jen si vybrat. A volit můžete i podle výraznosti, protože někdo má rád jemné chuti a jiný si rád trochu okoření život. Zajímavou kombinaci evokuje také lanýžový olej, jenž je vhodný na rizota nebo krémové polévky. Oceněn prestižním katalogem Flos Olei jako naprostá světová špička. Jedná se o olej, který připomene znalcům bílého lanýže, jednu z největších kulinářských lahůdek planety. Dochucení jídel je možné na různé způsoby, ale toto je zaručená novinka pro tisíce českých domácností, že?

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články