1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Čtyři oblíbené české autokempy?

Redakční výběr

Pokud jste letošní léto strávili taktéž v autě a pokud jste letošní dovolenou taktéž pojali formou road tripu, jako to udělala celá spousta Čechů, která se bála vycestovat do zahraničí, pravděpodobně jste navštívili i celou spoustu autokempů. Mohlo by se zdát, že když máte vestavbu na spaní do auta, že ušetříte za ubytování, ale pravdou je, že stejně musíte někam svůj vůz zaparkovat. A kde ho zaparkujete? No jedině v autokempu. 

Abyste však příští rok nehledali autokempy jako letos a nemuseli najet tak zbytečně i několik dalších desítek kilometrů, přinášíme vám tipy na čtyři autokempy, kde se lidem letos tuze líbilo. 

Autokemp Merkur Pasohlávky

Pokud jste si vyjeli na takzvaný road trip společně s partou přátel, pak jste pravděpodobně hledali kemp, který by byl rovnou i zážitkem. Takovým kempem je Autokemp Merkur Pasohlávky, který je uzavřený a který je tedy speciálně pro mladé páry a obecně pro mladé jedince. Přímo v areálu se totiž nachází i vodní laguny. Což je však lákadlem i pro rodiny s dětmi, které sem taktéž cestují v rodinném karavanu. 

Autocamp OASA Staňkov

Potřebujete jenom někde složit hlavu během dlouhé noci? Pak vám plně postačí Autocamp OASA Staňkov, kde můžete zaparkovat se svým karavanem nebo autem s vestavbou do auta. Dokonce jsou tu k dispozici i karavany k pronajmutí, tedy kromě sociálních zařízení či pračky a žehličky. 

Autocamping Pod Černým lesem

Pokud se budete nacházet v okolí Žamberka, rozhodně byste se měli ubytovat v Autocampingu Pod Černým lesem. Opět je zde plocha pro auta i auta s vestavbou, zároveň je tu k dispozici například sociální zařízení se sprchami nebo dětské hřiště a kuchyňka. 

Camping Vranovská pláž

Vranovská pláž a její okolí nabízí nejen autokempy, ale zároveň také penzion, chatky nebo apartmány k přespání. Pokud však máte vestavbu do auta nebo vestavbu do dodávky, tyto způsoby ubytování pravděpodobně nevyužijete. 

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články